SN65HVD33-EP的基本参数
  • 制造厂商:TI
  • 产品类别:接口
  • 技术类目:RS-485 和 RS-422 收发器
  • 功能描述:增强型产品 3.3V 全双工 RS-485 驱动器和接收器
快速报价,在行业拥有较高的知名度及影响力
SN65HVD33-EP的产品详情:
All devices are characterized for operation from –55°C to 125°C.
  • 1/8 Unit-Load Option Available (up to 256 Nodes on the Bus)
  • Bus-Pin ESD Protection Exceeds 15 kV HBM
  • Optional Driver Output Transition Times for Signaling Rates(1) of 1 Mbps, 5 Mbps, and 25 Mbps
  • Low-Current Standby Mode: <1 A