DS32EV100的基本参数
快速报价,在行业拥有较高的知名度及影响力
DS32EV100的产品详情:
The equalizer supports both AC and DC-coupled data paths for long run length data patterns such as PRBS-31, and balanced codes such as 8b/10b. The device uses differential current-mode logic (CML) inputs and outputs. The DS32EV100 is available in a 3 mm x 4 mm 14-pin WSON package. Power is supplied from either a 2.5V or 3.3V supply.
DS32EV100的优势和特性:
  • Equalizes Up to 14 dB loss at 3.2 Gbps
  • 8 levels of Programmable Equalization
  • Operates up to 3.2 Gbps with 40” FR4 Traces
  • 0.12 UI Residual Deterministic Jitter at 3.2 Gbps with 40” FR4 Traces
  • Single 2.5V or 3.3V Power Supply
  • Supports AC or DC-Coupling with Wide Input Common-Mode
  • Low power Consumption: 100 mW Typ at 2.5V
  • Small 3 mm x 4 mm 14-pin WSON Package
  • > 8 kV HBM ESD Rating
  • -40 to 85°C Operating Temperature Range